خانه > پژو

نمایش 1–9 از 506 نتیجه

نمایش 9 24 36

شیشه جلو پارس – پژو 405 دودی سولار

برای قیمت تماس بگیرید
شیشه، عضو مهمی در بدنه خودرو است که قطعات داخل کابین و سرنشینان را در برابر صدا، اشعه ماورا بنفش، خاک، سرما، گرما، باد و باران محافظت می‌کند. همچنین این وسیله، کمک بزرگی به راننده برای دید درست و پیش‌گیری از هر گونه حادثه و تصادف است. کیفیت ساخت شیشه خودرو و استفاده درست از نوع مناسب برای بخش‌های مختلف یک وسیله نقلیه، تاثیر مستقیمی در ایمنی و همچنین آسایش راننده و سرنشینان دارد. بنابراین توصیه ما به شما این است که پیش از انتخاب و خرید این قطعه شفاف به شکل، ابعاد، سلامت، کاربرد و از همه مهم‌تر ضریب ایمنی آن توجه کنید؛ همچنین توجه داشته باشید که شیشه ماشین خط و خش، حباب و برآمدگی نداشته باشد.
فروخته شده:9
باقی مانده:2

دنده پنج گیربکس ایساکو مناسب برای پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
چرخ دنده‌ها مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعه در گیربکس یک خودرو هستند و بدون آن‌ها جعبه دنده معنا و کاربرد خود را کامل از دست می‌دهد. چرخ‌دنده‌ها که اساسی‌ترین قطعات مکانیکی موجود در پوسته‌ جعبه دنده به شمار می‌روند هر یک نماینده یکی از دنده‌های خودرو هستند. در واقع اگر خودرو جعبه دنده‌ ۶ سرعته داشته باشد، ۶ جفت چرخ دنده مربوط به این سرعت‌ها در گیربکس تعبیه می‌شود. چرخ دنده‌ها، حلقه‌هایی فلزی با دیواره‌ بیرونی دندانه‌دار و در قطرهای متفاوت هستند که روی محورهای خود سوار می‌شوند. ارتباط بین محورها از طریق درگیری دندانه‌های این چرخ دنده‌ها برقرار می‌شود.
فروخته شده:35
باقی مانده:8

صندلی جلو راست و چپ پژو 405 جدید

برای قیمت تماس بگیرید
صندلی خودرو یکی از مهمترین قطعات یدکی به شمار می‌رود که استفاده از انواع آن می‌تواند راحتی بسیاری را به ارمغان آورد. صندلی یکی از مهمترین قطعات به کار رفته در خودرو است که همواره با تغییر مدل خودرو، صندلی‌های خودرو نیز درحال تغییر است. صندلی‌های به کار رفته در خودروهای اولیه بسیار سخت و سنگین بودند اما گذر زمان نه تنها شکل خودرو بلکه شکل صندلی خودروها را نیز تغییر داد به شکلی که صندلی خودرو تحت تاثیر مد قرار گرفت و طراحی آن براساس ترند روز انجام می‌شود.
فروخته شده:2
باقی مانده:1

رکاب اسپرت پژو 206 | فلاپ بغل خودرو (یک جفت)

برای قیمت تماس بگیرید
جهت: چپ و راست بسته 2 عددی جنس فایبر گلاس کشور سازنده ایران مناسب برای پژو 206 رنگ شده (سفید)
فروخته شده:102
باقی مانده:98

رکاب اسپرت پژو 405 و پژو پارس (فلاپ بغل)

برای قیمت تماس بگیرید
جنس: فایبر گلاس بسته 2 عددی وزن: 1/640 کیلوگرم کشور سازنده: ایران مناسب برای: پژو 405 و پارس  
فروخته شده:135
باقی مانده:65

گردگیر پلوس 24 خار پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
مناسب برای پژو 405 تعداد 1 عدد مقاومت مقاوم در برابر روغن و مواد شیمیایی کشور سازنده ایران سایر توضیحات
فروخته شده:35
باقی مانده:65