خانه > ایساکو

نمایش 1–9 از 238 نتیجه

نمایش 9 24 36

دنده پنج گیربکس ایساکو مناسب برای پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
چرخ دنده‌ها مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعه در گیربکس یک خودرو هستند و بدون آن‌ها جعبه دنده معنا و کاربرد خود را کامل از دست می‌دهد. چرخ‌دنده‌ها که اساسی‌ترین قطعات مکانیکی موجود در پوسته‌ جعبه دنده به شمار می‌روند هر یک نماینده یکی از دنده‌های خودرو هستند. در واقع اگر خودرو جعبه دنده‌ ۶ سرعته داشته باشد، ۶ جفت چرخ دنده مربوط به این سرعت‌ها در گیربکس تعبیه می‌شود. چرخ دنده‌ها، حلقه‌هایی فلزی با دیواره‌ بیرونی دندانه‌دار و در قطرهای متفاوت هستند که روی محورهای خود سوار می‌شوند. ارتباط بین محورها از طریق درگیری دندانه‌های این چرخ دنده‌ها برقرار می‌شود.
فروخته شده:35
باقی مانده:8

طبق جلو سمت راست دنا پلاس توربو اتومات ایساکو

برای قیمت تماس بگیرید
طبق به عنوان عضوی از سیستم تعلیق خودرو، حرکت آن را مهیا می کند و به همراه دیگر اعضای این سیستم، زوایای کمبر و کستر را می سازند. به علاوه طبق ها وظیفه دارند که نیروهای عرضی وارده از جاده را به شاسی خودرو منتقل و خنثی کنند. همچنین نیروهای طولی وارده از جاده را که از طریق سگ دست منتقل شده به میل موجگیر و در نهایت به شاسی انتقال می دهد. طبق در سه بخش اصلی به قطعات دیگر متصل می شود؛ در قسمت داخلی توسط یک بوش لاستیکی که روی بوش فلزی سوار شده به شاسی خودرو متصل می شود. انتهای بیرونی طبق نیز توسط یک مفصل به نام سیبک به سگدست وصل می شود. همچنین طیق در قسمت وسط به میل موجگیر متصل است.

انژکتور ایساکو مناسب برای پژو پارس و 206 و دانگ فنگ

برای قیمت تماس بگیرید
انژکتور ایساکو مناسب برای پژو پارس و 206 و دانگ فنگ
فروخته شده:32
باقی مانده:68

بوش طبق جناقی ایساکو مدل 03014005 مناسب برای پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
بوش طبق جناقی ایساکو مدل 03014005 مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی
فروخته شده:46
باقی مانده:54

بلبرینگ اکسل عقب ایساکو مناسب برای پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
بلبرینگ داخلی ژامبون(بازوئی اکسل عقب)چرخ عقب ایساکو کد 02705005 مناسب برای پژو 405 میباشد و همچنین مصرف همزمان برای خودروهای پژو پارس و انواع دنا و انواع سمند را دارد.خودرو برای حرکت کردن نیاز به چند سیستم مکانیکی و الکترونیکی در کنار هم دارد.یکی از سیستم های مکانیکی مورد نیاز،سیستم تعلیق خودرو میباشد که در همه خودروها یکسان نیست.سیستم تعلیق نیز تشکیل شده از چند قطعه و عملکرد مشخص،یکی از آنها بازوئی اکسل عقب ثابت و متحرک است که بازوی متحرک(ژامبون)حول محور میل ژامبون در دامنه حرکتی خود نیاز به بلبرینگ داخلی و بیرونی دارد.نقش بلبرینگ ژامبون در اکسل عقب از اهمیت بالایی یرخوردار است و باید از بلبرینگ با آلیاژ و کیفت مطلوبی برخور دار باشد.ازاین رو باید از بلبرینگ ژامبون با کیفیت و استاندارد و مورد تائید خودروساز استفاده کرد،بلبرینگهای ایساکو تاییدیه کنترل کیفیت (QC)ایرانخودرو را دارا میباشد.لیبل و هالوگرام ایساکو بر روی قطعات ایساکو نشانه اصالت و اصل بودن کالاست
فروخته شده:61
باقی مانده:39

تفنگی ترمز دستی ایساکو مناسب برای پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
مناسب برای خودرو: پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند LX، سمند سورن
فروخته شده:31
باقی مانده:69

گلگیر جلو راست خودرو ایساکو مدل S مناسب برای سمند

برای قیمت تماس بگیرید
گلگیر جلو راست خودرو ایساکو مدل S مناسب برای سمند
فروخته شده:5
باقی مانده:10

گلگیر جلو چپ اساکو مدل P405 مناسب برای پژو 405

برای قیمت تماس بگیرید
گلگیر جلو چپ اساکو مدل P405 مناسب برای پژو 405
فروخته شده:30
باقی مانده:20